More Museums

Dmoz for WP - Музеї

Top » World » Ukrainian » Джерела інформації » Музеї   [0/30]

  


Бродівський історико-краєзнавчий музей - Про музей. Список екскурсій по залах музею, Бродах та бродівському краю.
Вінницький обласний краєзнавчий музей - Науково-методичний та пам'ятко-охоронний центр східного регіону Поділля. Історія закладу, керівництво і структура, фотогалереї експонатів, віртуальний 3D-тур, опис експозицій і колекцій, анонси заходів, наукові статті.
Державний музей театрального, музичного і кіномистецтва України - Довідка про музей та експозиції. Персоналії. Онлайнові виставки. Інформація про музей та премію ім. М. Заньковецької.
Державний політехнічний музей - Інформація про експозицію та дослідження музею. Новини та події. Довідка про КПІ.
Качанівка - Національний історико-культурний заповідник, колишній маєток меценатів Тарновських. Чернігівська область.
Київська Русь - Парк, що відтворює архітектурний образ середньовічного Києва. Опис та карта музейного комплексу. Проведення екскурсій, середньовічних розваг, організація свят, прокат костюмів. Календар подій. Фото- та відеогалерея. Обухівський район Київської області.
Личаківський цвинтар - Львівський державний історико-культурний музей.
Львівський музей історії релігії - На сайті представлено експозиційні відділи музею, його фондові колекції, виставки, розповідається про науково-освітню роботу, реставрацію пам’яток.
Львівський історичний музей - Загальна інформація про музей: експозиції, філії, публікації, проекти і т.п.
Мамаєва Слобода - Центр народознавства «Козак Мамай». Музей української природи, архітектури та побуту. Звістки, послуги, галерея світлин, мапа території.
Меморіал жертв Голодомору - Меморіальний комплекс в Києві. Історія музею, відгуки відвідувачів. Національна книга пам'яті, свідчення очевидців.
Музей Івана Гончара - Національний центр народної культури. Колекція народного мистецтва, творча спадщина Івана Гончара, архівний фонд. Історія, засновник, книга відгуків.
Музей Лесі Українки в Ялті - Біографія поетесі, творчість. Віртуальна подорож, студії. Літературне краєзнавство.
Музей космонавтики ім. С. П. Корольова - План заходів, експонати. Посилання на блог. м. Житомир
Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків - Історія, колекції східного та західного мистецтва, експозиція, виставки, екскурсії.
Музей народної архітектури та побуту у Львові - Історія, фотогалерея, новини, події, план експозицій музею народної архітектури та побуту.
Музей побуту Західної України в Севастополі - Інформація та експозиції з різних аспектів життя сучасної та колишньої Буковини. Західноукраїнські страви.
Музей українського народного декоративного мистецтва - План виставок та виставки попередніх років, колекція, майстер-класи, наукова діяльність, історія.
Музей історії Десятинної церкви - Структура музею, публікації, наукові заходи, медіагалерея. Організація екскурсій. Київ.
Музейний простір України - Музейне життя України. Новини, публікації, заходи, перелік музеїв, фотогалерея.
Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник - Перелік музеїв і музейних сервісів. Онлайн-тур з мапою маршрутів та фотографіями. Історичні відомості.
Національний музей Гуцульщини та Покуття ім.Й.Кобринського - Вибране з колекції експонатів, віртуальний тур, новини, події, виставки, конференції, видання, майстри.
Національний музей Тараса Шевченка - Історія музею, адреси філій, інформація про колекцію, експозицію, події, виставки. Київ.
Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років - Меморіальний комплекс. Історія створення, фотографії експозицій, екскурсійні послуги. Пошукова робота.
Національний музей історії України - Історичний музей: виставки, екскурсії. Філія "Музей історичних коштовностей України": колектив, історія, новини, виставки, фотогалерея.
Національний художній музей України - Про музей; картини та схеми галерей. Інформація про програми та виставки музею.
Одеський музей нумізматики - Колекцiя античних монет Пiвнiчного Причорномор'я.
Хутір Савки - Етнографічний музей за 6 км від Києва. Народні звичаї і традиції. Екскурсії для дітей та дорослих. Страви української кухні.
Центральний музей Збройних сил України - Про заклад, віртуальний тур залами. Інформація про філіали у Балаклаві та Луцьку.
Шевченківський національний заповідник - Об'єднує музеї Шевченка в Каневі та музеї, що присвячені історії та мистецтву регіона. Новини, історія, перелік виставок, наукова діяльність.

This category in other languages:

Breton [0/1]
Lietuvių [5/22]
O'zbekcha [0/1]
Slovensky [0/39]
Індонезійська [0/2]
Іспанська [80/610]
Італійська [6/74]
Азербайджанська [0/0]
Англійська [638/4.592]
Баскська [0/15]
Болгарська [0/27]
В'єтнамська [0/1]
Галісійська [0/40]
Голандська [19/271]
Грецька [0/17]
Датська [25/128]
Каталонська [4/59]
Китайська [7/30]
Китайська спрощена [4/119]
Корейська [4/2]
Норвезька [17/72]
Німецька [78/752]
Перська [0/4]
Польська [14/112]
Португальська [0/13]
Російська [32/427]
Румунська [9/42]
Сербська [0/21]
Словенська [0/23]
Тайська [0/9]
Турецька [0/24]
Угорська [0/40]
Французька [657/6.499]
Фінська [0/19]
Хорватська [0/4]
Чеська [3/64]
Шведська [22/151]
Японська [11/181]

"Музеї" пошук в: All the Web :: AltaVista :: Google USENET :: Google :: HotBot :: Lycos :: Teoma :: Yahoo